O nas

Money Breaker to nowoczesny portal finansowy, w którym znajdziesz najważniejsze wiadomości finansowe dotyczące zarówno finansów osobistych, jak i firmowych, ale także użyteczne artykuły, praktyczne porady finansowe oraz niezależne recenzje produktów i usług oferowanych przez banki i firmy pożyczkowe działające na terenie Polski. Money Breaker to także użyteczne narzędzia, kalkulatory finansowe, porównywarki kredytów i rankingi finansowe.

Finanse osobiste to dział podzielony na mniejsze sekcje, takie jak: bankowość, oszczędzanie, inwestowanie, pożyczki i kredyty, budżet domowy, ubezpieczenia, podatki i emerytura. Finanse firmowe to kategoria, w której publikowane są artykuły związane z finansami firm z sektora MŚP.

Redakcja Money Breaker to zespół doświadczonych redaktorów finansowych, którzy każdego dnia robią, co mogą, aby dostarczać Ci materiały, które pomogą Ci poznać tajniki świata finansów oraz wyjaśnią niekiedy mocno zawiłe terminy, którymi posługują się finansiści. Wszystko po to, abyś mógł podejmować lepsze, bardziej przemyślane decyzje finansowe.

W Money Breaker znajdziesz niezależne recenzje i opinie produktów finansowych, usług świadczonych przez banki oraz firmy pożyczkowe czy fintechy. Każda z naszych opinii jest subiektywnym odczuciem jej autora. I choć na naszych stronach możesz znaleźć linki partnerskie (linki afiliacyjne), to na publikowane przez nas materiały, recenzje, opinie, rankingi, nie mają wpływu żadne osoby, firmy czy reklamodawcy. Sprawdź, jak zarabiamy pieniądze.